Kočky v Paříži

Aladine a Paříž patří neodlučně k sobě. V Paříží Aladine začínal, vkus francouzské grafiky aladinovských razítek a šablon se prolíná celou značkou. A co bychom to byli za francouzskou značku a neměli ten správný pařížský kurz?

Našívané látkové panely měly vloni obrovský úspěch, proto na něho navazujeme i tímto novým tématem. Tentokrát však panely nebudeme našívat, ale lepit. Ukážeme si tak techniky, které zvládnou všichni bez ohledu na to, jestli vlastní šicí stroj. 

A našívat nemusíme jenom panely. Stačí i obyčejná metráž. Objevili jsme látku českého výrobce s motivem Pařížské střechy :) a kurz je na světě - tolik oblíbené kočky a Paříž v jednom! Na kurzu si ukážeme, jak pomocí látkového panelu vyřešíme hlavní motiv trička, jak šablonkami, razítky a tekutými barvami docílíme ujednocení celého projektu a jak zakomponujeme panel do krásného harmonického celku. Budeme si hrát s motivy kola, krejčovskými boutiqovými figurínami, chybět nebude ani Eiffelovka, kočičí tlapky, stromy, nebo pařížské cukrářství. Využijeme i nová razítka koček z ateliéru Ireny Slavíkové, která tuto razítkovací sadu navrhovala i s myšlenkou na tento kurz. Zařadíme i pařízské šablony.

Jako rozvičku máme připravenou textilní tašku, nebo polštář, kde si ještě ukážeme další kouzelnou aptákovskou techniku: Magický kruh. Využijeme tekuté textilní barvy, naučíme se barvy do sebe zapíjet, využijeme jejich fantastickou reaktivnost s vodou. Tuto techniku budete milovat:).!

" Dohromady Paříž, střechy a kocouři bude prostě pecka!", říká o svém novém kurzu jeho autorka, výtvarnice Irena Slavíková. "

Kurz je vhodný i pro začátečníky.

Čekají nás dva projekty:
Taška - projekt na rozcvičení - abyste tvoření na černé a nové barvy dostali do krve

Hlavní projekt: elegantní triko.

Kurz má akreditaci MŠMT - pokud jí budete potřebovat, prosím uveďte tuto informaci do poznámky v objednávce ještě před uhrazením kurzu. Více informací naleznete zde.

Cena kurzu zahrnuje veškerý materiál a malé občerstvení. Přiveďte si kamarádku: sleva 10 % pro obě.

Pro účastníky kurzu máme v průběhu kurzu připravenou slevu 10 % na nákup materiálu.

Parkování - na přilehlé fialové zóně P2-0349 o víkendu zdarma.

Těšíme se na setkání.