Pastelová romance

termín: -
místo: Římská 12, Praha 2 - Kurzovna Aladine 
lektor: Irena Slavíková
Cena: 670,- Kč

Představujeme daší z novinkových kurzů výtvarnice Ireny Slavíkové. Tentokrát inspirovaný novou edicí látek z jemné romantické kolekce Mirabelle. Melancholická, romantická atmosféra překráných obrázků vybízí k objevování nových postupů, jak zasněnou náladu látkového panelu propojit se zbytkem trička. Klíčem jsou pastelové tóny.

Na tomto kurz si ukážeme, jak pomocí bílé tekuté barvy namícháme pastelové barvy ve spreji. Zjemníme jejich původné zářívé odstíny a pomocí novinkových šablon vytvoříme podklad. Objevíme, jak upravit podkladovou šablonu pomocí lepících pásek, aby nám vytvořila zajímavý podélný vzor. Látkové panely vytříháme, pohrajeme si i s ústřižky, které hravě zakomponujeme do podkladu. Ke slovu se dostanou i triky, jak vše projit do uceleného elegantního celku pomocí 3D past a kontur. Domu si odnesete překrásný kousek.

Kurz je vhodný i pro začátečníky.

Čekají nás dva projekty:

  • Taška - projekt na rozcvičení - abyste tvoření na černé a nové barvy dostali do krve
  • Hlavní projekt - elegantní triko.
Kurz má akreditaci MŠMT - pokud jí budete potřebovat, prosím uveďte tuto informaci do poznámky v objednávce ještě před uhrazením kurzu. Více informací naleznete zde.

Cena kurzu zahrnuje veškerý materiál a malé občerstvení. Přiveďte si kamarádku: sleva 10% pro obě.

Pro účastníky kurzu máme v průběhu kurzu připravenou slevu 10% na nákup materiálu.

Parkování - na přilehlé fialové zóně P2-0349 o víkendu zdarma.


Těšíme se na setkání.