Vymazlete si svůj diář

Bullet Journaling - slyšeli jste o tomto novém módním trendu? Diáře, které neslouží jenom k otravnému plánování toho, co musíme... Někdo si je zdobí nálepkami, někdo do nich kreslí, kromě úkolů se do nich zapisují myšlenky, nápady, pochvaly, věci, na které se člověk těší....i těší třeba méně...motivace, informace.

My tento trend posouváme ještě kousíček dál: zveme Vás na skvělý kurz Magdy Gieslové, kdy si vytvoříme spoustu originálních plánovacích doplňků: vlastní nálepky, washi pásky, rozdělovače, záložky, kapsy na drobnosti, ozdoby a diářové sponky. Ukážeme si, jak se pracuje se smršťovací fólií, představíme si průhlednou strukturovací pastu, základy doodlinku a kouzla s razítky, inkousty… a mnoho dalších dalších technik zdobení hotových diářů.

Čeká vás opravdu několik hodin skvělého tvořícího relaxu ... a výsledek, který Vás bude bavit, kdykoliv svůj diář otevřete!

VLASTNÍ DIÁŘ S SEBOU!

A JEŠTĚ JEDEN BONUS: kdo nemá diář, ale i pro všechny ostatní - ukážeme si, jak si pomocí razítek připravit vlastní originální základ stránek do diáře, které stačí jenom rozkopírovat a můžeme zdobit!

Cena kurzu zahrnuje veškerý materiál. Přiveďte si kamarádku: sleva 10 % pro obě. Pro účastníky kurzu máme v průběhu kurzu připravenou slevu 10 % na nákup materiálu.

Těšíme se na setkání.