Novinka

Slepice? Vážně? 21.3., 14.00-17.30

Po této nažehlovačce autorka kurzu Irenka Slavíková pokukuje už dlouho. A nevěřili byste, co za skvělý kousek z ní dokáž ...
Skladem
670 Kč
Irena Slavíková (Apták)

Irena Slavíková, Ing. – textilní výtvarnice, grafička a ilustrátorka, je autorkou a lektorkou kreativních kurzů malování na textil.

Originálním způsobem aplikuje svoje vzdělání a znalosti jako textilní inženýrka, módní návrhářka a výtvarnic. Její tvorba je typická invencí, originalitou a humerem. Paní Slavíková je průkopnice malování na textil, kombinuje techniky, je popularizátorkou textilního tvoření pomocí razítek, šablon a nejrůznějších barev na textil. Vytváří a učí jednoduché postupy, vhodné pro úplné začátečníky, amatéry i děti, kterými lze dosáhnout efektní výsledky. Její kurzy jsou však určeny i pro pokročilé, kterým pomáhá rozvíjet jejich zkušenosti a hledat jejich vlastní styl. Paní Slavíková lektoruje po celé ČR, ročně odučí víc než 1 000 kurzistů. Její kurzy mají akreditaci MŠMT. Je autorkou knih Trika od Aptáka , trika od Aptáka 2, vydávané vydavatelstvím Grada.