Irena Slavíková (Apták) - od 8 let

Irena Slavíková, Ing. 

Textilní výtvarnice, grafička a ilustrátorka, je autorkou a lektorkou kreativních kurzů malování na textil.

„Nebereme se moc vážně, nebojíme se hrát si, tvořit a bořit. Nemáme strach se pořádně rozmachovat štětcem, splácat spousty barviček do sebe, cákat a čmárat. Nemáme problém sukovat vlnu, šermovat háčkem či jehlicemi. Nějak se prostě moci vyjádřit a přitom objevovat skryté pohledy na svět.“

Originálním způsobem aplikuje svoje vzdělání a znalosti jako textilní inženýrka, módní návrhářka a výtvarnice. Její tvorba je typická invencí, originalitou a humorem.

Paní Slavíková je průkopnice malování na textil, kombinuje techniky, je popularizátorkou textilního tvoření pomocí razítek, šablon a nejrůznějších barev na textil.

Vytváří a učí jednoduché postupy, vhodné pro úplné začátečníky, amatéry i děti, kterými lze dosáhnout efektní výsledky. Její kurzy jsou však určeny i pro pokročilé, kterým pomáhá rozvíjet jejich zkušenosti a hledat jejich vlastní styl.

Paní Slavíková lektoruje po celé ČR, ročně odučí víc než 1 000 kurzistů. Její kurzy mají akreditaci MŠMT. Je autorkou knih Trika od Aptáka, trika od Aptáka 2, vydávané vydavatelstvím Grada.

Žádná položka