Reportáž: letní výtvarný kurz v Choceradech 2022

Reportáž: letní výtvarný kurz v Choceradech 2022

Rok se s rokem sešel a tým Aladine se opět vydal do Chocerad, kde se jako obvykle odehrál náš každoroční výtvarný kurz. V polovině srpna proběhl turnus pro dospělé, v následujícím týdnu jsme uvítali i dětské návštěvníky, kteří si užili vlastní program. A jak se dále dočtete, o zábavu nouze opravdu nebyla, tak se pojďme za tímto ročníkem ohlédnout!

Chocerady - spousta zábavy i pro děti

Chocerady - spousta zábavy i pro děti

Druhý choceradský termín mohou vzít maminky s sebou i děti. Aby nebyly rušeny při tvoření, mají jejich potomci separátní, prudce nabitý program. Nahlédněte pod pokličku dobrodružství, které si děti v Choceradech užily. 

Červnové kurzy jsou konečně tu!

Červnové kurzy jsou konečně tu!

Konečně máme možnost spustit NOVÉ KURZY. Prázdniny už jsou za rohem, proto jich bude jich jen pár, tak si je nenechejte utéct!

Podzimní kurzy v Aladine

Podzimní kurzy v Aladine

Hezký den z Aladine,

se začátkem školního roku jsme pro vás připravili další záplavu úžasných kurzů. Přijďte k nám vyzkoušet malovat na tričko, zlatit, zkusit techniku mixed media, zalévat do pryskyřice nebo si prostě jen odpočinout při tvoření.

Moc se na vás na všechny těšíme.

Nový trend: Mechová váza

Nový trend: Mechová váza

Už jste někdy se někdy setkali s efektovou barvou - tekutým mechem? Jak název napovídá, barva vytváří unikátní vzhled mechu a je tak vhodná na projekty HomeDeco - výrobu různých dekorací, ale i renovaci starších kousků. Na kurzu Violy Benešové Betonové vázy jsme si nazdobili obyčejnou jednoduchou skleněnou vázičku a proměnili jsme jí na designérky kousek. Co myslíte?