https://kurzy.aladine.cz/news/kreativni-vikend-zimni-oucmanice-8-10-2-2019

Kreativní víkend, Zimní Oucmanice

To nejlepší z Aladine

8. - 10.2.2019

 Zveme Vás na prodloužený kreativní víkend!

Připravili jsme pro vás celou paletu kurzů a technik, na které jen tak nenarazíte.

V příjemné atmosféře, ve společnosti oblíbených lektorek a stejně naladěných lidí si můžete na jednom místě vyzkoušet průřez nejrůznějšími podobami tvoření na různé povrchy, osaháte si nové i zapomenuté techniky, pomůcky, či materiály, vnoříte se do kreativního světa, kde na vás nikdo nebude spěchat a na vše bude dost času.  

Co Vás čeká?

Textil – Akvarelové tričko - Zbrusu nový kurz Ireny Slavíkové. Vymazlený akvarelový podklad, experimentování s novými akvarelovými nažehlovačkami a spousta triků, jak vše propojit do harmonického celku a překrásného trička. 

Gelli plate a papírProšívaný deník a „žužu fajnovinky“ - V podání Madlenky Gieslové. Gelli plate, želatině podobná destička, které důvěrně říkáme žužu, s barvami, šablonami a razítky umí divy. Ale hlavně, vtáhne vás do kreativního víru, kdy mát chuť zkoušet nové a nové kombinace barev, vzorů, vrstev, efektů. 

Fládrování - Zapomenutá technika, která doslova vykouzlí strukturu dřeva na jakémkoliv povrchu. S výtvarnicí a lektorkou Violou Benešovou nahlédneme sto let zpátky, kdy patřilo fládrování patřilo mezi oblíbené techniky šikovných řemeslníků. 

Relaxační kreslení - Od čárky k obrázku - kdy jste měli čas si jen tak sednou, vzít do ruky fixy a jen tak si čmárat a vytvořit něco krásného? U šálku voňavé kávy, či čaje pronikneme pod vedením Ivy Ondráčkové do tajů obrazců a čar, objevíme magii opakujících se vzorů.

- Náhled do světa skla – na nedělní dopoledne jsme připravili malou ochutnávku dekorování skla. Vyzkoušíme si práci s leptací pastou, holografickou pastou, přidáme kontury a třpytky.

Praktické informace:

Termín: 8.-10.2.2019

Místo a ubytování: Oucmanice – Ekocentrum paleta. Krásně zrekonstruovaný starý statek, se skvělou domácí kuchyní, uprostřed přírody kousíček od Chocně.

Cena: 3.500,- Kč (ubytování, 5x denně strava, lektorovné, materiál)

Děti: Tentokrát po děti od 15 let. Kreativní pobyt s dětmi a kvalitním dětským programem připravujeme opět na léto: 22.-25.8.2019

Akreditace: Naše kurzy jsou akreditované MŠMT

Kontakt: Iva Ondráčková - 773 281 259 nebo Martina Linková 603 974 047


A ještě několik informací:

Mapa

Ubytování: Ubytování je zajištěno ve 3 - 4 lůžkových pokojích se sociálním zařízením

Příjezd: V pátek 8.2. začínáme večeří v 18,00 hodin.

Prosím snažte se přijet do večeře, abychom se všichni v klidu najedli a ubytovali a pustili se do tvoření. V případě potřeby kdykoliv zavolejte.Do objektu můžete přijíždět od 16,30 hodin, kdy zde na vás již budeme čekat.

Odjezd: Program končí v neděli 10.2. obědem ve 12.30.


S sebou:

  • Přezůvky - v celé budově se přezouvá
  • Ručník
  • Pohodlné oblečení
  • Na tvoření si s sebou prosím vezměte - nůžky, tužku, pravítko a 2 štětečky různé velikosti, horkovzdušnou pistoli - kdo má, jinak budeme mít k zapůjčení, kdo má tak podložku na řezání, abychom nepoškodili stoly (budeme mít i k zapůjčení). Jinak vše s čím jste zvyklé tvořit.

Nejdůležitější je vzít s sebou dobrou náladu a chuť tvořit a objevovat nové věci. Představíme nové techniky I trendy, nové materiály a pomůcky na tvoření a třeba najdete zase pár spřízněných lidí. Budete mít možnost si zakoupit spoustu věciček na tvoření v kreativním butiku Aladine.

Těšíme se na vás

Za organizátory Iva Ondráčková a Martina Linková, lektorky Irena Slavíková, Madlenka Gieslová a Viola Benešová.