Další novinkový kurz z dílny Magdy Gieslové pro všechny milovníky papíru! Obálka ze starého trika, jednoduchá efektní vazba a kreativní maraton! Více o kurzu >>

Lektor: Magda Gieslová . Kód produktu: P00181

620 Kč

Kurz je vyprodán

Taky jste čas v karanténě trávili uklízením, tříděním, uspořadáváním? Máte taky fotky, které se nikam nehodí, ale zachycují magické okamžiky a je škoda je vyhodit?

Přesně tyto okolnosti vedly k vzniku zbrusu nového kurzu. Album na divné fotky. A ještě dodáváme - art album - protože každá stránka bude jiná, vytvořená jinou technikou a úplně vás pohltí! A podíváme se, co umí nové inkousty ve spreji, velká razítka, ale taky neuvěřitelné nové diářovky a abecedy. A ty Madlenku úplně nadchly! Abecedy se dají skvěle kombinovat mezi sebou i s vlastním rukopisem, vytvoříme si z nich zajímavé podklady, nápisy a nálepky! Prozkoumáme nové inkousty ve spreji: ty vznikly ve spolupráci s newyorkským umělcem Speth Apterem, mají novou recepturu i barvenici. A chybět nebudou ani velká nová razítka! Jsou dekorační, vynikají na papíře, ale i na látce, kartonu, na fóliích. Všechny tyto materiály prozkoumáme. Obálku si vyrobíme ze starého trika a naučíme se rychlou a jednoduchou vazbu... 

Kurz má akreditaci MŠMT - pokud jí budete potřebovat, prosím uveďte tuto informaci do poznámky v objednávce ještě před uhrazením kurzu.

Cena kurzu zahrnuje veškerý materiál a malé občerstvení. Pro účastníky kurzu máme v průběhu kurzu připravenou slevu 10% na nákup materiálu.

Parkování - na přilehlé fialové zóně P2-0349 o víkendu zdarma.

Termín
Červenec
Typ kurzu
Papírový kurz
Kontaktujte nás!