Novinka Textilní kurz

I kdyby letos v zimě sníh nenapadl, vy budete mít tričko třpytivé jako sněhová nadílka. Přijďte si užít netradiční Cadence šablony plné krajek a květin. Více o kurzu >>

Lektor: Irena Slavíková (Apták) . Kód produktu: P00229

790 Kč

Kurz je vyprodán

Zkusíme krásu malých třpytivých metalických sprejů na čistém bílém textilu. Kombinaci bílých past a jemných odstínů barev s bílým tričkem. Vše doplníme motýlky, hvězdičkami, ptáčky... i efektní pastou s drobnými krystalky, kterou nazýváme "ledové království". Naučíme se vytvořit efektní jemnou romantickou krajku také pomocí razítek, budeme si hrát se vzory i tvary. Přijďte se pohádkově a romanticky zahalit do krajkových vzorů, do absolutních originálů.

Kurz má akreditaci MŠMT - pokud jí budete potřebovat, prosím uveďte tuto informaci do poznámky v objednávce ještě před uhrazením kurzu.

Cena kurzu zahrnuje veškerý materiál a malé občerstvení. Přiveďte kamarádku a máte 10% slevu na kurz. Pro účastníky kurzu máme v průběhu kurzu připravenou slevu 10% na nákup materiálu.

Kurz se bude konat pouze v případě, že to dovolí epidemiologická situace. Momentálně je kapacita nastavená na 5+1 - tedy pět účastníků a lektor. Toto nastavení odpovídá stupni rizika č. 4 systému PES.

Parkování - na přilehlé fialové zóně P2-0349 o víkendu zdarma.

Termín
Listopad
Typ kurzu
Textilní kurz
Kontaktujte nás!