Textilní kurz

Anděle potřebujeme celoročně. Přijďte si namalovat toho svého, osobního. Více o kurzu >>

Lektor: Irena Slavíková (Apták) . Kód produktu: P00203

790 Kč

Kurz je vyprodán

Aladine a Paříž patří neodlučně k sobě. V Paříží Aladine začínal, vkus francouzské grafiky aladinovských razítek a šablon se prolíná celou značkou. A co bychom to byli za francouzskou značku a neměli ten správný pařížský kurz?

Na kurzu si ukážeme, jak pomocí látkového panelu vyřešíme hlavní motiv trička, jak šablonkami, razítky a tekutými barvami docílíme ujednocení celého projektu a jak zakomponujeme panel do krásného harmonického celku. Budeme si hrát s motivy kola, krejčovskými boutiqovými figurínami, chybět nebude ani Eiffelovka, kočičí tlapky, stromy nebo pařížské cukrářství. Zařadíme i pařízské šablony.

Jako rozvičku máme připravenou textilní tašku, nebo polštář, kde si ještě ukážeme další kouzelnou aptákovskou techniku: Magický kruh. Využijeme tekuté textilní barvy, naučíme se barvy do sebe zapíjet, využijeme jejich fantastickou reaktivnost s vodou. Tuto techniku budete milovat:)!

Kurz je vhodný i pro začátečníky.

Čekají nás dva projekty:

Taška - projekt na rozcvičení - abyste tvoření na černé a nové barvy dostali do krve

Hlavní projekt: elegantní triko.

Kurz má akreditaci MŠMT - pokud jí budete potřebovat, prosím uveďte tuto informaci do poznámky v objednávce ještě před uhrazením kurzu.

Cena kurzu zahrnuje veškerý materiál a malé občerstvení. Pro účastníky kurzu máme v průběhu kurzu připravenou slevu 10% na nákup materiálu.

Parkování - na přilehlé fialové zóně P2-0349 o víkendu zdarma.

Termín
Říjen
Typ kurzu
Textilní kurz
Kontaktujte nás!