Novinka Home deco

3D pasty a všestranné využití akrylu - to vás čeká na předvánočním kurzu Magdy Geislové. Více o kurzu >>

Lektor: Magda Gieslová . Kód produktu: P00252

790 Kč

Kurz je vyprodán

Vyrobte si neotřelou dekoraci, kterou nikdo jiný nemá a všichni na ni budou s úžasem koukat.

Cena kurzu zahrnuje veškerý materiál. Pro účastníky kurzu máme v průběhu kurzu připravenou slevu 10% na nákup materiálu.

ANTICOVIDOVÁ OPATŘENÍ

Naše kurzy se konají v souladu s Mimořádným opatřením dle Příloha č. 1 usnesení vlády ze dne 17. května 2021 č. 471 v plném znění zde: maloobchody-a-sluzby-0471.pdf (vlada.cz).

Při účasti na kurzu je nutné používat respirátory, dezinfekce při vstupu je samozřejmostí. V průběhu kurzu budeme také často větrat. 

Účastník našich kurzů NESMÍ MÍT ŽÁDNÉ PŘÍZNAKY ONEMOCNĚNÍ a musí splňovat jednu z následujících podmínek: 

- účastník absolvoval nejdéle před 7 dny PCR test s negativním výsledkem (platí i testy ze zaměstnání)
- účastník absolvoval nejdéle před 72 hodinami antigenní test s negativním výsledkem. Postačí i samotest nebo čestné prohlášení o provedení testu s negativním výsledkem (můžete vyplnit i u nás). 
- účastník prošel kompletním očkováním proti onemocnění covid-19, přičemž od aplikace poslední dávky uplynulo alespoň 14 dnů a disponuje certifikátem o provedeném očkování, 
- účastník prodělal laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula doba izolace a od prvního pozitivního antigenního nebo PCR testu neuplynulo více než 90 dní.

Prosíme účastníky o přinesení dokladu o testování, očkování, prodělání covid-19 nebo čestné prohlášení o bezinfekčnosti (možno podepsat na místě).

Těšíme se na setkání.

Termín
Říjen
Typ kurzu
Home deco
Doporučeno pro
Od 12 let
Místo konání
Praha 2 - Římská 12
Kontaktujte nás!