Naše kurzy mají akreditaci MŠMT. Osvědčení vystavujeme na místě, lze je započítat do povinného vzdělávání DVPP.

 

Nabízíme akreditaci na dekorování tmavého, vzorovaného i čistě bílého textilu. Malování na textil pomocí tekutých barev, válečkování a akvarelových technik. Textilní projekty ve škole jako je malba na textil, využití razítek, šablon, práce s našívanými panely a textilní dekupáž, využití lepicí pásky jako techniky k dekorování textilu a jiné. (číslo jednací: 7072/2018-1-378)

Dále nabízíme akreditaci na tvoření s Fimem a jinými polymerovými hmoty – praktický přehled pro začátečníky. Gelli plate – gelová podložka pro techniku Monotyp, která je kreativní pomůckou na tvorbu originálních podkladů na papír i textil, a to pomocí barev, šablon, razítek, ale i přírodnin. Praktické přehledy základních technik i pokročilých technik. (číslo jednací: 25797/2018-1-822)

Akreditaci je možné také získat na papírové tvoření pomocí razítek, šablon, inkoustů a jiné. (číslo jednací: 32766/2016-1-999)

Cílovou skupinou udělení akreditace jsou pedagogové volného času, učitelé základních i mateřských škol, učitelé ZUŠ a SU, vychovatelé školských zařízení, učitelé – vedoucí školních zájmových kroužků a klubů, asistenti pedagoga, speciální pedagogové apod.

Úplný výpis nabízených akreditací naleznete na http://dvpp.msmt.cz/